Allegro - cesty na veletrhy po Asii, Austrálii, Americe, Evropě každému na míru
Ing. Eva Malá
Stavovská 8, Praha 10 - Hostivař PSČ: 102 00
Tel/fax: 271 960 310, Mob.: 602 250 804, kontakt @ allegro.cz

NAVŠTIVTE S NÁMI VELETRHY SPOJENÉ S TURISTIKOU V NESMÍRNĚ RYCHLE SE ROZVÍJEJÍCÍ ČÍNĚ!

Našich cca 2500 klientů, kteří s námi tuto vzdálenou zemi navštívili mají nezapomenutelné zážitky z moderní Shanghaje, z Velké Čínské zdi, ... Prohlédli si Zakázané město a s sebou si přivezli nejen poznatky z veletrhů, ale i spoustu suvenýrů. Čína se neustále rozvíjí a potvrzuje stále významnější postavení země nejen v Asii, ale v celém světě a současně prohlubuje reformy ve své zemi a otevírá se novému světu.


 

Peking nejen pro zdravotníky za 34.000,- Kč

  Předkládáme Vám program cesty do hlavního města Číny, do Pekingu. Během svého pobytu budete pohodlně bydlet ve stejném hotelu a každý den se vydáte na působivá místa, z nichž mnohá jsou zapsána v Seznamu UNESCO. 

Nenechejte si ujít návštěvu lékárny Ton Ren Tang TCM, nemocnici Guang anmen Hospital, Velkou čínskou zeď, Letní královský palác, nákupy a mnoho dalšího.  

21.11. Odlet se společností Austrian Airlines odpoledne z Prahy a s přestupem ve Vídni.

22.11. Dopoledne přílet do Pekingu, transfer do hotelu. Odpoledne procházka po městě a první poznávání Pekingu.

23.11. Ráno po snídani, cestou k první památce - Chrámu nebeského klidu, uvidíte v parku místní obyvatele jak provádí různé druhy cvičení. Projdete se po Náměstí nebeského klidu, které je svými 44,5 ha největším náměstím na světě a vejde se na něj až milion osob! Je zde umístěno mauzoleum vůdce Maa, obelisk Památník národních hrdinů a Branou nebeského klidu se dostanete do Císařského paláce, zvaného i Zakázané Město. Celý komplex postavený ze dřeva a cihel skýtá cca. 9000 dosud dobře zachovaných místností. Uvidíte, kde žil vládce, eunuši, rádci, sloužící, manželky, děti, nebo konkubíny, místa určená pro rozjímání, náboženské obřady, udílení audiencí, čítárny a studovny. Oběd.

24.11. Ráno se vydáte za jedním z divů světa, na Velkou čínskou zeď, která v době svého největšího rozkvětu měřila 6000 km. Cestou na Zeď se ještě zastavíte v rozsáhlém údolí, kde je pochováno 13 z 16-ti císařů dynastie Ming se svými ženami a konkubínami. Zajímavá je zde podzemní hrobka, do které je možné vstoupit a park s velkým množstvím kamenných zvířat, která mají střežit klid vládců i po jejich smrti. Během tohoto celodenního výletu navštívíte také manufakturu na výrobu šperků a okrasných předmětů ze zde těženého jadeitu. Oběd.

25.11. Ráno odjezd za město do „Zahrady kultivace a harmonie“ v Letním královském paláci. Uvidíte Horu dlouhověkosti, Dvorec klidu, divadlo, nebo z mramoru a ze dřeva postavenou loď, která na jezeře tvoří altánek a spolu se Zahradou harmonie a Zahradou konečného klidu tvoří nezapomenutelný celek. V tento den pojedete také okolo Olympijského stadionu a dostanete příležitost si z venku vyfotografovat známé Ptačí hnízdo. Potěší Vás také zastávka na Silk marketu – v Hedvábné uličce. V části města, kde se rozprostírají ambasády a rezidence je Hedvábná ulička a Ulička malířů. Zde, pod širým nebem, je možné koupit nejen hedvábné šátky, kravaty, ale i oblečení a různé předměty všech značek. Večer je možné fakultativně navštívit veselé akrobatické show nebo poznávat město individuálně.

26.11. Dnes se dozvíte více o tradiční čínské medicíně v nemocnici Guang an men Hospital, která využívá moderní lékařské poznatky spolu s klasickou čínskou medicínou, která praktikuje baňkování, léčbu tlakem, teplem, akupunkturu, moxování a mnoho dalších neobvyklých technik. Lékař zde například určí diagnózu i podle vašeho oka, tepu a jazyka a nabídne vám přírodní léčbu. Nemocnice je zaměřená nejen na léčbu, ale i na výchovu a vzdělávání, praxi a prevenci, rehabilitaci. Tento den také navštívíte nejprestižnější místní Pekingskou lékařskou univerzitu a lékárnu, která vyrábí přírodní lékařské produkty již skoro 200 let. Zde jsou k dostání nejen léky čistě rostlinného původu na všechny potíže, ale i potraviny, které léčí, různé pomůcky.

27.11. V poledne odlet do Prahy po stejné trase a týž den návrat.

Služby zahrnuté v ceně Kč 34.000,- Kč: Let Praha - Peking - Praha, mezinárodní letištní taxy, ubytování v hotelu 4* ve dvoulůžkových pokojích, každý den snídaně v hotelu formou bufet a během pobytu 2x oběd. Dále v tomto přehledu uvedený turistický a odborný program včetně vstupů. Příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji je 3.900,- Kč. Sleva pro skupiny od 4 osob.

Vstupní vízum do země /1.400,- Kč/ není v ceně zahrnuto, ale přihlášeným účastníkům cesty, kteří nám předají potřebné doklady k vystavení víza a uhradí zálohu cesty do 20.5.2015, vízum zajistíme zdarma.